A A A

Posłuchaj przed premierą: Muzyk La Roux w solowym projekcie

Klawiszowiec La Roux, wolny czas od pracy nad drugą płytą projektu, wykorzystał na realizację solowych pomysłów. W efekcie Fort Romeau zaprasza nas teraz do tańca w rytmie house.

Muzyk La Roux w solowym projekcie - T-Mobile Music
Okładka epki "Kingdoms"

"Jack Rollin'" to pierwszy z przedstawionych przez Mike Norrisa (to jego prawdziwe nazwisko) utworów, które znajdą się na nadchodzącej epce producenta. Na płycie znajdzie się w sumie osiem utworów, utrzymanych w stylistyce tanecznego, melodyjnego, wokalnego house'u.

Jack Rollin' by New Music

Choć twórczość Fort Romeau prezentuje solidny poziom, trudno zaprzeczyć, że nie jest to nic szczególnie odkrywczego i nowatorskiego. Producent zainteresowanie mediów i słuchaczy jego muzyką zawdzięcza więc przede wszystkim powiązaniu jego nazwiska z La Roux. Z tego też powodu Norris niespecjalnie broni się przed promowaniem jego muzyki w ten sposób. Jakkolwiek to nie wygląda, na epkę "Kingdoms" warto zwrócić uwagę, zwłaszcza, jeśli lubujecie się w oldschoolowym brzmieniu jednego z najstarszych gatunków muzyki klubowej. Cała płyta ukaże się 6 marca, nakładem wytwórni 100% Silk.

Oceń: 0 0
Podziel się:
Bądź na bieżąco
z muzycznymi newsami!
Zapisz się na powiadomienia
i czytaj to, co lubisz!
Dodaj komentarz Przejdź do strony logowania lub jeśli jeszcze nie masz konta zarejestruj się.