Lepiej w t-mobile

Święta już niedługo! U nas wraz z Sony Xperia Z5 Premium dostajesz za darmo słuchawki Sony SBH60! Sprawdź!
Najnowsze

Reggie B odkrył funkowe DNA

06.10.2013

Wiara w Boga, fascynacja twórczością Prince'a, znamienici goście - to tylko niektóre z motywów charakteryzujących nowy materiał Reggiego B. Jednak na płycie Amerykanina spodziewajcie się przede wszystkim solidnej dawki nowoczesnego funku.

Naprawdę nazywa się Howard Bradley, jest wokalistą i producentem rodem z Kansas City. Po raz pierwszy można było usłyszeć o nim w 2007 roku, gdy wydał album "Future Music" w duecie z Daru oraz debiutanckie solowe dzieło "Go". Później nie rozpieszczał nas własnymi nagraniami, zaprezentował się natomiast w kawałkach choćby Star Slingera, Dâm-Funka i Onry. Francuz nie zapomniał tej kolaboracji, gdyż w rewanżu pojawi się na drugim krążku naszego bohatera - "DNA".

"Wierzę, że nasze organizmy są odzwierciedleniem tego, co dzieje się we wszechświecie, zaś Stwórca zakodował pewne istotne informacje, może nawet odpowiedzi oraz instrukcje, w naszym DNA" - tak artysta tłumaczy tytuł swojej płyty. Ukaże się ona 21 października nakładem wytwórni Tokyo Dawn Records, a innymi współpracownikami Reggiego B w studiu byli m.in. DJ Spinna, B. Bravo, Salva oraz Kevin Pierce. Posłuchajcie fragmentów pięciu kompozycji:

Reggie B odkrył funkowe DNA - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Podziel się