Lepiej w t-mobile

Święta już niedługo! U nas wraz z Sony Xperia Z5 Premium dostajesz za darmo słuchawki Sony SBH60! Sprawdź!
Najnowsze

Muzyk La Roux w solowym projekcie

24.01.2012

Klawiszowiec La Roux, wolny czas od pracy nad drugą płytą projektu, wykorzystał na realizację solowych pomysłów. W efekcie Fort Romeau zaprasza nas teraz do tańca w rytmie house.


Okładka epki "Kingdoms"

"Jack Rollin'" to pierwszy z przedstawionych przez Mike Norrisa (to jego prawdziwe nazwisko) utworów, które znajdą się na nadchodzącej epce producenta. Na płycie znajdzie się w sumie osiem utworów, utrzymanych w stylistyce tanecznego, melodyjnego, wokalnego house'u.

Jack Rollin' by New Music

Choć twórczość Fort Romeau prezentuje solidny poziom, trudno zaprzeczyć, że nie jest to nic szczególnie odkrywczego i nowatorskiego. Producent zainteresowanie mediów i słuchaczy jego muzyką zawdzięcza więc przede wszystkim powiązaniu jego nazwiska z La Roux. Z tego też powodu Norris niespecjalnie broni się przed promowaniem jego muzyki w ten sposób. Jakkolwiek to nie wygląda, na epkę "Kingdoms" warto zwrócić uwagę, zwłaszcza, jeśli lubujecie się w oldschoolowym brzmieniu jednego z najstarszych gatunków muzyki klubowej. Cała płyta ukaże się 6 marca, nakładem wytwórni 100% Silk.

Muzyk La Roux w solowym projekcie - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Podziel się