Lepiej w t-mobile

Święta już niedługo! U nas wraz z Sony Xperia Z5 Premium dostajesz za darmo słuchawki Sony SBH60! Sprawdź!
Zapowiedzi

Electrocity: klubowa impreza w klasztorze

25.06.2013

Wyjątkowe miejsce i mocny line-up. Electrocity, jedna z największych imprez z muzyką elektroniczną w Polsce, już po raz ósmy poruszy murami zabytkowego Klasztoru Cystersów w Lubiążu.


The Bloody Beetroots, fot. Jeff Gentner / Getty Images / Flash Media Press

Festiwal jest unikatowym w skali krajowej połączeniem przeszłości i przyszłości - tradycji z najnowocześniejszą technologią. Drugi co do wielkości klasztor na świecie, w Lubiążu gości producentów muzyki klubowej i miłośników tanecznej elektroniki. To zabytek klasy "0", więc organizacja imprezy odbywa się przy stałej współpracy z konserwatorem zabytków. Prace, które były do wykonania konieczne przed przyjęciem 20 tysięcy gości sprawiły, że Electrocity jest niewątpliwie jednym z najbardziej pracochłonnych wydarzeń, jakie odbyły się w naszym kraju.

Tegoroczny program imprezy, która odbędzie się 14 sierpnia, zapowiada się ciekawie. Swój przyjazd zapowiedzieli Włosi z The Bloody Beetroots, Mr. X & Mr. Y, czyli Afrika Islam i Westbam, Kill Sonik, na scenie Run to The Sun wystąpią m.in. Ferry Corsten i John O'Callaghan, na scenie Fly With Me - poświęconej rytmom bujającym - Dubfire i Shasha, a Loco Records 'n' Supreme gościć będą TIll Von Seina, Tigerskina czy rodzimy duet Pol_On. Wykonawców będzie znacznie więcej - ze szczegółowym programem i cenami poszczególnych biletów zapoznacie się na oficjalnej stronie festiwalu.

Electrocity: klubowa impreza w klasztorze - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Podziel się